Nasza historia

DEPUMP TECHNOLOGY SHIJIAZHUANG CO., LTD została założona w 1998 roku, zaczęliśmy od produkcji pomp szlamowych, rozpoczęliśmy działalność eksportową w 2005 roku, do tej pory doszliśmy do firmy z roczną sprzedażą 10 milionów. Nasze pompy pracowały w ponad 76 krajach. DEPUMP TECHNOLOGY SHIJIAZHUANG CO., LTD została założona w 1998 roku, zaczęliśmy od produkcji pomp szlamowych, rozpoczęliśmy działalność eksportową w 2005 roku, do tej pory doszliśmy do firmy z roczną sprzedażą 10 milionów. Nasze pompy do szlamu pracowały w ponad 76 krajach.
Naszymi głównymi produktami są poziome pompy szlamowe, zatapialne pompy szlamowe, pionowe pompy szlamowe, części zamienne do pomp szlamowych itp.
Dostarczamy tylko pompy szlamowe, ale także dostarczamy usługi ONE-STOP, takie jak silnik napędzany pompą szlamową, silnik sterujący, sprzęt górniczy.
Wsparcie techniczne, produkcja, kontrola jakości, testowanie, załadunek, dostawa, odprawa celna, robimy to, czego potrzebują nasi klienci.
Nasza fabryka

TECHNOLOGIA DEPUMP SHIJIAZHUANG CO., LTD. jest profesjonalistą w zakresie pomp szlamowych, akcesoriów i sprzętu przyłączeniowego. W oparciu o naszą filozofię „One-STOP Service” dostarczamy nie tylko pompy, ale także akcesoria do pomp, napędzane urządzenia, rury i zawory, itp.


Sposób nakładania produktu

Główne obszary zastosowania pomp szlamowych: przetwarzanie minerałów, mycie węgla, hutnictwo, usuwanie popiołu z elektrowni cieplnych, odsiarczanie, ochrona środowiska, pogłębianie, inżynieria chemiczna itp. Nasze pompy szlamowe są szeroko stosowane w górnictwie, elektrowniach, pogłębianiu rzek , metalurgia, przemysł chemiczny, przemysł ciężki, materiały budowlane i przemysł naftowy.
Posiadamy profesjonalny zespół techniczny i wysokiej jakości zespół sprzedaży, bogate doświadczenie projektowe, doświadczenie w eksporcie i elastyczne rozwiązania oraz elastyczne metody płatności, zaakceptowaliśmy nie tylko przelew T / T, ale także paypal, Western Union, akredytywę, ubezpieczenie handlu Alibaba.Rynek produkcyjny

doszliśmy do firmy z roczną sprzedażą 10 milionów. Nasze pompy pracowały w ponad 76 krajach.Nasze usługi

Przedsprzedaż: Profesjonalny zespół zapewnia klientom rozwiązania i wyceny

W sprzedaży: monitorowanie produkcji, monitorowanie jakości produktu, świadczenie usług kontrolnych przed wysyłką, pakowanie

Obsługa posprzedażna: Jesteśmy odpowiedzialni za usługi deklaracji eksportowych i wskazówek dotyczących instalacji


Obiecujemy naszemu klientowi, że wszystkie produkty będą podlegać kontroli jakości, w cenie fabrycznej i rocznym serwisie posprzedażowym.


Odwiedzamy naszych klientów w Malezji, Indonezji, Europie przynajmniej raz w roku w celu uzyskania wsparcia technicznego i wizyty posprzedażowej.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące pompy szlamowej, nie wahaj się z nami skontaktować.

Nasz zespół sprzedaży jest gotowy udzielić Ci profesjonalnego wsparcia technicznego.

ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA NAS.