Odśrodkowa pompa szlamowa

Odśrodkowa pompa szlamowa

Odśrodkowa pompa szlamowa odnosi się do rodzaju maszyny, która zwiększa energię mieszanych mediów stałych i ciekłych za pomocą siły odśrodkowej (obrót wirnika pompy) i przekształca energię elektryczną w energię kinetyczną i energię potencjalną medium. Głównie dotyczy: górnictwa, elektrowni, pogłębiania, hutnictwa, przemysłu chemicznego, materiałów budowlanych i przemysłu naftowego.

Szczegóły produktu

Odśrodkowa pompa szlamowa

1: Wprowadzenie produktu
Pompa szlamowa transportuje mieszaninę cząstek stałych zawierających żużel i wodę. Ale w zasadzie pompa szlamowa jest rodzajem pompy odśrodkowej. Stosowany jest głównie do transportu zawiesiny wody odpylającej konwertor, wody do płukania gazów wielkopiecowych, ciągłego odlewania mętnej wody obiegowej i mętnej wody obiegowej do walcowania stali w przedsiębiorstwach hutniczych i stalowych.


2. Parametr produktu (specyfikacja)
Przepływ pompy:32-72m3/h
Głowica pompy:6-58m
Maksymalna moc:15kw
Rozmiar opakowania:1100*610*510 mm3:Materiał pompy do gnojowicy ciężkiej
a) Wirnik: stop wysokochromowy lub guma
b) Wkładka spiralna: stop o wysokiej zawartości chromu
c) Wał: 45 # stal
d) Tuleja wału: odlew sferoidalny
e) Płyta ramowa: odlewanie
f) Uszczelnienie opakowania: uszczelnienie mechaniczne


4:Zastosowanie pompy do gnojowicy ciężkiej
Odśrodkowa pompa szlamowa służy do transportu ciał stałych i cieczy, które mogą być szeroko stosowane w wydziałach hutnictwa, kopalni, węgla, energii elektrycznej, przemysłu chemicznego i przemysłowego, spożywczego, oczyszczania ścieków i pogłębiania kanałów itp. możemy używać tych pomp w dziedzinie przemysłu, takich jak : tlenek glinu, azbest, boksyt, wyroby budowlane, cement, wolfram i scheelit, instalacje wodno-kanalizacyjne, miedź, elektryczność, ruda żelaza, ołów i cynk, piaski mineralne, cukier, cyna, łupki naftowe, papier i miazga oraz tytoń.


5: Informacja powinna zawierać następujące zapytanie:
1.Natężenie przepływu pompy
2. Głowica pompy (ciśnienie)
3. Tryb napędzany: przez silnik elektryczny lub silnik wysokoprężny lub goły wał itp
4. Moc i prędkość obrotowa
5. Podnośnik ssący do pompy samozasysającej


6. Temperatura cieczy, jeśli możesz zapewnić;

Po otrzymaniu parametrów pompy możemy przesłać Państwu naszą ofertę w ciągu 24 godzin. Lub zostanie podany stan przepompowni.
Gorące tagi: Odśrodkowa pompa szlamowa, producenci, dostawcy, hurtownia, kup, fabryka, dostosowane, w magazynie, luzem, marki, Chiny, wyprodukowane w Chinach, dostawa, tanie, rabat, niska cena, kup rabat, cena, cennik, oferta, najnowszy, Jakość, zaawansowana, najnowsza sprzedaż

wysłać zapytanie

związane produkty