Lekka pompa do szlamu ML

Lekka pompa szlamowa typu L to wspornikowa, pozioma, dwupłaszczowa, osiowa, odśrodkowa pompa szlamowa. Położenie wylotu pompy może być instalowane i używane w odstępach 45°C i obracane pod ośmioma różnymi kątami zgodnie z wymaganiami.
Korpus pompy szlamowej ML light ma wymienną, odporną na zużycie metalową wykładzinę, a części przepływowe, takie jak wirnik, osłona i płyta ochronna, są wykonane z metalu odpornego na zużycie.
W porównaniu z ciężkimi pompami szlamowymi, lekkie pompy szlamowe ML mają dużą prędkość, mały rozmiar i niewielką wagę i są odpowiednie do transportu drobnych cząstek, szlamu o niskim stężeniu lub szlamu korozyjnego. Waga transportowanej gnojowicy.
Niestandardowe Lekka pompa do szlamu ML wyprodukowane w Chinach można kupić w niskiej lub niskiej cenie. Technologia Depump to słynni Lekka pompa do szlamu ML producenci i dostawcy w Chinach. Poza tym posiadamy własne marki i dostarczamy również opakowania zbiorcze. Jeśli złożę zamówienie teraz, czy masz je na stanie? oczywiście! W razie potrzeby dostarczymy nie tylko cenniki, ale także wyceny. Jeśli chcę sprzedać hurtowo, jaką cenę mi dasz? Jeśli twoja ilość hurtowa jest duża, możemy podać cenę fabryczną. Zapraszamy do naszej fabryki, aby kupić najnowsze, najnowsze, zaawansowane, zniżkowe i wysokiej jakości Lekka pompa do szlamu ML. Możesz mieć pewność, że kupisz u nas produkt ze zniżką. Cieszymy się na współpracę z Tobą, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, możesz skonsultować się z nami teraz, odpowiemy na czas!