Pompa szlamowa z gumową wykładziną MSPR

Pompa szlamowa z gumową wykładziną MSPR to pionowa odśrodkowa pompa szlamowa. Wlot pompy jest skierowany pionowo w dół, a wylot jest pionowo w górę po drugiej stronie pompy. Pompa składa się głównie z dolnego elementu filtrującego, korpusu pompy, wirnika, wału, płyty ochronnej, wspornika i innych części. Górna część pompy jest podparta łożyskami.
Pompa jest instalowana pod cieczą bez uszczelnienia wału, a części przepływowe są wykonane z materiałów odpornych na zużycie.
Typ przekładni tej pompy to BD i DC, a mianowicie napęd pasowy i napęd bezpośredni.
Głębokość zanurzenia w cieczy można określić według rzeczywistych potrzeb użytkowników w standardowym zakresie rozmiarów.
Patrząc od strony króćca ssawnego pompy, obraca się on w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara.
Zakres zastosowania zanurzonej pompy szlamowej typu SP: nadaje się głównie do przenoszenia żrących, grubych cząstek i zawiesiny o wysokim stężeniu.
Pompa szlamowa z gumową wykładziną MSPR jest szeroko stosowana w hutnictwie, górnictwie, węglu, energetyce, materiałach budowlanych, ochronie środowiska i innych sektorach.
Niestandardowe Pompa szlamowa z gumową wykładziną MSPR wyprodukowane w Chinach można kupić w niskiej lub niskiej cenie. Technologia Depump to słynni Pompa szlamowa z gumową wykładziną MSPR producenci i dostawcy w Chinach. Poza tym posiadamy własne marki i dostarczamy również opakowania zbiorcze. Jeśli złożę zamówienie teraz, czy masz je na stanie? oczywiście! W razie potrzeby dostarczymy nie tylko cenniki, ale także wyceny. Jeśli chcę sprzedać hurtowo, jaką cenę mi dasz? Jeśli twoja ilość hurtowa jest duża, możemy podać cenę fabryczną. Zapraszamy do naszej fabryki, aby kupić najnowsze, najnowsze, zaawansowane, zniżkowe i wysokiej jakości Pompa szlamowa z gumową wykładziną MSPR. Możesz mieć pewność, że kupisz u nas produkt ze zniżką. Cieszymy się na współpracę z Tobą, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, możesz skonsultować się z nami teraz, odpowiemy na czas!