Zatapialna pompa szlamowa

Zatapialna pompa szlamowa serii SS może być szeroko stosowana w górnictwie, energetyce, hutnictwie, węglu, ochronie środowiska i innych gałęziach przemysłu do transportu gnojowicy ze ściernymi cząstkami stałymi. Na przykład transport szlamu mineralnego w koncentratorze metalurgicznym, hydrauliczne usuwanie popiołu w elektrociepłowni, transport szlamu węglowego i gęstego czynnika w zakładzie przeróbki węgla, pogłębianie koryta rzecznego, pogłębianie rzeki itp. W przemyśle chemicznym może również transportować trochę żrącej zawiesiny zawierającej kryształ.
Obecnie około 80% pomp szlamowych jest eksploatowanych w zakładach przeróbki minerałów w górnictwie. Ze względu na zły stan roboczy separacji pierwotnej rudy, żywotność pompy szlamowej w tej sekcji jest ogólnie niska. Oczywiście różne rudy mają różną ścieralność.
Niestandardowe Zatapialna pompa szlamowa wyprodukowane w Chinach można kupić w niskiej lub niskiej cenie. Technologia Depump to słynni Zatapialna pompa szlamowa producenci i dostawcy w Chinach. Poza tym posiadamy własne marki i dostarczamy również opakowania zbiorcze. Jeśli złożę zamówienie teraz, czy masz je na stanie? oczywiście! W razie potrzeby dostarczymy nie tylko cenniki, ale także wyceny. Jeśli chcę sprzedać hurtowo, jaką cenę mi dasz? Jeśli twoja ilość hurtowa jest duża, możemy podać cenę fabryczną. Zapraszamy do naszej fabryki, aby kupić najnowsze, najnowsze, zaawansowane, zniżkowe i wysokiej jakości Zatapialna pompa szlamowa. Możesz mieć pewność, że kupisz u nas produkt ze zniżką. Cieszymy się na współpracę z Tobą, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, możesz skonsultować się z nami teraz, odpowiemy na czas!